Diskusija: „Žvilgsnis į Putino Rusiją iš vidaus“

Maloniai dėkojame visiems 2022 m. gegužės 18 d. dalyvavusiems Lietuvos ambasadorių klubo surengtoje diskusijoje „Žvilgsnis į Putino Rusiją iš vidaus“. Gyvai ir nuotoliniu būdu vykęs renginys sulaukė didelio susidomėjimo – jame dalyvavo daugiau nei 120 dalyvių. 

Susitikimo metu Lietuvos ambasadorius Rusijos Federacijoje E. Bajarūnas pasidalino savo Rusijos matymu, pristatė šios šalies kasdienį gyvenimą ir savo nuveiktus darbus per 2 metus reziduojant Maskvoje.

Daug dėmesio buvo skirta vidaus situacijai Rusijoje po vasario 24 d. jos pradėtos brutalios karinės agresijos prieš Ukrainą: tarptautinių sankcijų poveikiui Rusijos ekonomikai ir finansams,  gyventojų nuotaikoms, Rusijos žiniasklaidos propagandos įtakai, bendram situacijos vertinimui. Pabrėžta didėjanti Rusijos izoliacija tarptautinėje erdvėje, Vakarų šalių kapitalo pasitraukimo įtaka Rusijos ekonomikai ir socialiniam gyvenimui.

Savo įžvalgomis ir prisiminimais apie Rusiją pasidalino renginyje dalyvavęs Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo akto signataras, pirmasis Lietuvos Vyriausybės atstovas ir diplomatinės misijos Rusijoje vadovas Egidijus Bičkauskas.  

Scroll to Top