Ambasadoriaus Eduardo Borisovo paskaita

Gerbiamieji,

Maloniai dėkojame visiems 2022 m. vasario 21 d. dalyvavusiems Lietuvos Respublikos Nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus Lenkijos Respublikoje Eduardo Borisovo nuotolinėje paskaitoje-diskusijoje „Pokalbis be emocijų: Lenkija – Lietuvos strateginė partnerė“. Didelis dalyvių skaičius (diskusijoje dalyvavo net 109 dalyviai) ir aktyvus dalyvavimas parodė, kad pasiūlyta tema labai aktuali. 

Paskaitos metu Lietuvos ambasadorius pasidalino įžvalgomis apie Lenkijos vidaus politiką ir 2023 m. įvyksiančius Parlamento rinkimus. Ypatingą dėmesį ambasadorius skyrė Lietuvos ir Lenkijos strateginės partnerystės santykiams saugumo politikos, ekonomikos, energetikos, transporto, švietimo ir kitose srityse. Ambasadorius E. Borisovas, pažymėdamas labai gerus esamus santykius tarp Lietuvos ir Lenkijos, ypatingai išskyrė abiejų šalių glaudų bendradarbiavimą saugumo užtikrinimo srityje bei pasidžiaugė realizuojamais svarbiais infrastruktūros projektais.

Ambasadorius E. Borisovas taip pat pateikė išsamią informaciją apie Lenkijos santykius su Europos Sąjunga, Vokietija, JAV, JK, Kinija, Ukraina ir Baltarusija bei atsakė į diskusijos dalyvių klausimus.

Scroll to Top